اندازه بازار جهانی امنیت سایبری

 بیش از 398.3 میلیارد دلار تا سال 2026

امنیت سایبری مجموعه ای از پروتکل های کاملاً مشخص است که با بهره برداری های بیجا از اشخاص غیرمجاز در سیستم ها ، شبکه ها ، برنامه ها ، دستگاه ها و داده های شما سروکار دارد. شدت و دفعات حملات رمزنگاری و شیوع روزافزون حملات سایبری پیچیده احتمالاً بازار امنیت سایبری جهانی را به سمت مقدار پیش بینی شده می‌برد. علاوه بر این ، ظهور اینترنت اشیا (IoT) و افزایش داده های به اشتراک گذاری شده ،بیشتر به عنوان یک مزیت برای بازار امنیت سایبری جهانی اثبات خواهد شد.

افزایش استفاده از اقدامات فناوری در بخش های خرده فروشی ، اطلاعات ، فناوری و تولید ، ردپای بازار امنیت سایبری جهانی را به یک ردپای بزرگتر افزایش می دهد. ادغام مداوم آژانس های دولتی با اقدامات امنیتی پیشرفته ، جریان درآمد جدیدی را برای بازار امنیت سایبری باز می کند.

نیروهای محرک رشد قابل توجه بازار امنیت سایبری جهانی در درجه اول ، افزایش حملات پیچیده رمزنگاری شده همراه با افزایش تعداد و شدت حملات سایبری در دوره ی پیش بینی شده است. علاوه بر این ، نیاز به دفاع از سیستم های حیاتی در برابر تهدیدات پیشرفته مانند تهدیدهای مداوم پیشرفته Advanced Persistent Threats (APTs) رشد بازار را افزایش می دهد.هم چنین با گسترش اینترنت اشیا (IoT) و بالا رفتن میزان اشتراک اطلاعات در سیستم عامل ها و مناطق مختلف ، نیاز به بهبود و پیشبرد اقدامات امنیتی سایبری بیشتر احساس می‌شود. افزایش سریع اقدامات امنیتی آسیب پذیر ، تهدیدها ، تقلب ها و خطرات مرتبط با مشاغل متناسب با این عوامل ، رشد بازار امنیت سایبری را بیشتر پیش می برد.